Najlepsza pizza w okolicy
...

Naszą załogę łączy miłosć do pizzy i dobrego smaku
Dokładamy wszelkich starań aby nasze dania były tworzone ze świeżych i najwyższej jakości składników - zgodnie z oryginalną włoską recepturą i równie oryginalnym temperamentem.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ MENU

Tommee Tippee

Jeśli szukasz produktów przeznaczonych do stosowania już od pierwszego dnia życia, sięgnij po sprawdzoną markę Tommee Tippee. Oferuje ona przede wszystkim:


  • · butelki,

  • · laktatory,

  • · sterylizatory,

  • · podgrzewacze.

Każdy z nich ma stanowić wsparcie dla rodziców w opiece nad dzieckiem. Pozbawienie zastosowanego tworzywa bisfenolu A sprawia, że każda z propozycji marki jest w pełni bezpieczna.Tommee Tippee to producent promujący karmienie piersią. Dlatego butelki, które tworzy posiadają odpowiedni kształt, który ma pomagać w naśladowaniu naturalnego ssania. Kobiety mogą również skorzystać z manualnych i elektrycznych laktatorów, które umożliwią im zrobienie zapasu mleka, wykorzystywanego podczas ich nieobecności w połączeniu z anatomicznymi butelkami. Przydadzą się im wówczas również specjalne pojemniki, przeznaczone do przechowywania pokarmu. W ofercie znajdują się też sztućce, naczynia i śliniaki, które ułatwią karmienie większego dziecka. Wykonane z odpowiednio dobranych materiałów są wygodne w użyciu i łatwe do utrzymania w czystości.Tommee Tippee to jedna z najchętniej wybieranych na całym świecie marek, która dedykuje swoje produkty najmłodszym dzieciom i ich rodzicom. Wszystko za sprawą bogactwa oferty przygotowanej przez producenta. Skorzystać z niej mogą również klienci Apteki Internetowej Gemini. Skompletowanie całego zestawu jeszcze przed porodem pozwoli na to, żeby Twoje dziecko już od pierwszych dni swojego życia będzie korzystać wyłącznie ze specjalnie dostosowanych dla niego akcesoriów.

Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88