Najlepsza pizza w okolicy
...

Naszą załogę łączy miłosć do pizzy i dobrego smaku
Dokładamy wszelkich starań aby nasze dania były tworzone ze świeżych i najwyższej jakości składników - zgodnie z oryginalną włoską recepturą i równie oryginalnym temperamentem.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ MENU

Szafa metalowa

MELMET jako firma godna zaufania, dba o to, aby swoim klientom oferować tylko i wyłącznie produkty wysokiej klasy. Metalowe meble dostępne w asortymencie firmy zostały wykonane solidnie przy użyciu nowoczesnej technologii oraz bardzo dobrych materiałów, a przy tym starannie i estetycznie. Atrakcyjne wzornictwo to jeden z atutów wyrobów MELMET. Szafy metalowe tego producenta świetnie sprawdzą się w zakładach produkcyjnych, obiektach sportowych, placówkach szkolnictwa, jak i w przydomowych warsztatach. Podczas produkcji firma wykorzystuje materiały wysokiej jakości, a także nowoczesne technologie. Metalowe szafy, szafki i regały pozwalają utrzymać porządek np. w warsztatach, garażach, a tym samym skupić się na wykonywanej pracy, gdyż w tym momencie odpada czynność w postaci odszukiwania porozrzucanych po całym warsztacie narzędzi.Bogaty asortyment solidnych mebliW ofercie MELMET dostępne są m.in.:
  • meble biurowe,

  • meble warsztatowe,

  • meble socjalne,

  • meble szkolne,

  • meble pracownicze,

  • meble medyczne,

  • meble metalowe,

  • inne produkty związane z branżą metalową, takie jak sejfy, gabloty.Różne rozmiary oferowanych szaf pozwalają na dopasowanie ich do dostępnej powierzchni pomieszczenia. Metalowe szafki i szafy od MELMET służą do przechowywania np. dokumentów, ubrań, w tym odzieży roboczej, aparatury itp. - w zależności od wyboru modelu.W celu nawiązania współpracy z MELMET, skontaktuj się z tą firmą. Na stronie internetowej http://melmet.eu/ dostępny jest formularz kontaktowy. Na stronie tej znajduje się pełna oferta firmy. MELMET zaprasza do zapoznania się z nią.MELMET ZBIGNIEW JAN GRABARSKI
Dębowa Łęka 9
67-400 Wschowa
tel. 721-16-22-56