Najlepsza pizza w okolicy
...

Naszą załogę łączy miłosć do pizzy i dobrego smaku
Dokładamy wszelkich starań aby nasze dania były tworzone ze świeżych i najwyższej jakości składników - zgodnie z oryginalną włoską recepturą i równie oryginalnym temperamentem.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ MENU

Studiuj w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej

Za wyborem rzeczonej uczelni przemawia szereg rozmaitych czynników. Na pierwszy plan wysuwa się podążanie z duchem czasu. WSP mieści się eleganckim, przestronnym, nowoczesnym budynku na Pradze Południe. Zajęcia odbywają się w bogato wyposażonych salach wykładowych i pracowniach z innowacyjnym zapleczem technicznym obejmującym tablice interaktywne oraz sprzęt multimedialny. Oferta programowa tworzona jest w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować studentów do „wejścia” na rynek pracy.

WSP Beaty Mydłowskiej otwiera drzwi do kariery

Absolwenci uczelni bez trudu znajdą zatrudnienie w wielu różnych gałęziach branży beauty. Gabinety dermatologiczne, salony urody, centra odnowy biologicznej, kliniki medycyny estetycznej, przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją bądź dystrybucją środków pielęgnacji skóry, włosów i paznokci - „opcji nie brakuje. Lista jest bardzo długa. Ci bardziej odważni mogą założyć własną działalność gospodarczą. Kosmetologia to profesja z przyszłością. Poprawianie Matki Natury przestało być powodem do wstydu. Nie jest też traktowane jak luksus. Coraz więcej osób dąży do tego, by cofnąć swój zegar biologiczny i dorównać ideałom piękna propagowanym przez mass media (kolorowe magazyny, telewizję, Internet, etc.). Wygląd zewnętrzny wywiera ogromny wpływ na nasze samopoczucie, a także samoocenę. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat studiów kosmetologicznych i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej, zajrzyj na stronę internetową http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/kierunki/kosmetologia.htmlSzkoły Beaty Mydłowskiej
Kaleńska 3
04-367 Warszawa
tel. 226193225