Najlepsza pizza w okolicy
...

Naszą załogę łączy miłosć do pizzy i dobrego smaku
Dokładamy wszelkich starań aby nasze dania były tworzone ze świeżych i najwyższej jakości składników - zgodnie z oryginalną włoską recepturą i równie oryginalnym temperamentem.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ MENU

Rękawiczki lateksowe bezpudrowe

Gdy nie wchodzi w grę unikanie lateksu ze względu na uczulenie wywoływane przez alergizujące białka, które występują w koloidalnym roztworze kauczuku, z którego produkuje się ten materiał, musimy jeszcze wykluczyć brak tolerancji pudru, którym jest wysypane wnętrze rękawic lateksowych. Jest to częsty problem osób, które muszą pracować po kilka godzin dziennie w rękawiczkach ochronnych. Dotyczy to wiec dużej grupy: ludzi zatrudnionych nie tylko w medycynie, ale i w farmacji, weterynarii, kosmetyce czy w końcu – fryzjerstwie.

Rękawiczki lateksowe, zwłaszcza bezpudrowe, oferuje na przykład krakowska firma Safemed. Dostępne są dwie wersje – premier i premier PF. Rękawice bezpudrowe – premier PF – przeznaczone są dla tych, u których stwierdzono skłonności do uczulenia, gdyż zawierają mniejsze ilości protein lateksowych. Brak środka pudrującego wyklucza możliwe alergie skórne.

Rękawice lateksowe występują na rynku w różnych kolorach, można dopasować je do preferencji personelu oraz do stylu wizualnego danej placówki.

Na zwięzłej i nieprzeładowanej zbędnymi fotografiami oraz opisami stronie WWW firmy Safemed, możemy znaleźć szeroki wybór produkcji, opracowanej pod kątem potrzeb branży medycznej. Safemed oferuje swoim potencjalnym klientom towary takie jak: rękawice lateksowe, rękawice winylowe, rękawice nitrylowe, szeroki wybór produktów chemii profesjonalnej, sprzęt i akcesoria do sprzątania czy też – odzież jednorazową. Safemed działa na rynku od wiosny 2011 roku i jest częścią Grupy Kapitałowej Anmar.


SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.
Wielicka 181 A/22
30-663 Kraków
tel. 681-42-52